logo advokátní úschova Moska a Murad

O nás

Poznejte nás více.

Mgr. Martin Murad působí v advokacii více než 15 let.

Zaměřuje se na nemovitostní právo, pracovní a pobytové právo a obecně poradenství s mezinárodním přesahem, tj. poradenství pro české klienty v zahraničí a poradenství zahraničním investorům v České republice.

S advokacií procestoval napříč kontinenty od Seattlu až po Sydney a potkal se se stovkami advokátů. Má pracovní vztahy se specialisty v mnoha oblastech práva v několika desítkách zemí.

Kromě češtiny a slovenštiny, mluví plynně anglicky, polsky a francouzsky.

klientů
0 +
let zkušeností
0 +

Mgr. Matyáš Moska se ve své právní praxi zaměřuje na poradenství finančním institucím, FinTech a RegTech projektům, a to i v kontextu regulace finančních trhů a investičních služeb.

Matyáš se taktéž věnuje soudním litigacím a zastupuje klienty ve sporech před soudy a v řízeních před regulatorními orgány, zejména před Českou národní bankou (ČNB) a Finančním analytickým úřadem (FAÚ).

Kromě práva se věnuje rovněž informačním technologiím a je spoluzakladatelem RegTech společnosti AML solutions s.r.o., zabývající se compliance v oblasti AML/CFT. V této oblasti práva působí taktéž jako odborný lektor a pravidelně přednáší a školí.

klientů
0 +
let zkušeností
0 +

Reference od klientů

Tomáš Mareš
Tomáš Mareš
Read More
Jsem velmi spokojený s poskytnutím služeb advokátní úschovy od AK Moska Murad. Právníci jsou velmi ochotní a vstřícní, vždy mi odpověděli na všechny mé dotazy, a to s důrazem na detail, zároveň vyřešili mé právní záležitosti rychle a efektivně.
Alexandra Hurtová
Alexandra Hurtová
Read More
Byla jsem příjemně překvapena kvalitou poskytovaných služeb. Pan Mgr. Murad projevil nejen odbornost, ale i empatii a porozumění k mé situaci. Moc děkuji!
Martina Koutská
Martina Koutská
Read More
Advokatniuschova.cz pro mě byla skvělou volbou. Komunikace rychlá a profesionální, vše vyřešeno obratem.
Patrik Nejezchleba
Patrik Nejezchleba
Read More
Úschovu od AK MOSKA MURAD bych doporučil každému, kdo potřebuje profesionální nezávislou úschovu. Pánové projevili vysokou úroveň znalostí a dovedností a pomohli mi vyřešit poměrně obtížnou situaci.
Magdalena Napierała-Wróbel
Magdalena Napierała-Wróbel
Read More
Služby pana Mgr. Martina Murada mohu s jistotou doporučit. Velmi kompetentní a spolehlivý advokát, angažovaný a s individuálním přístupem ke klientovi. Doporučuji!
Matěj Růžička
Matěj Růžička
Read More
Spolupráce při prodeji nemovitosti byla bezchybná. Přístup byl velmi profesionální, ale zároveň lidský, což přispělo k celkové spokojenosti jak prodávajících, tak kupujících. Mohu doporučit.

Poptávkový formulář